Επόμενος Αγώνας
PROSOTSANIvs FOTOLIVOS
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
Σάββατο 25-11-2017
Ώρα 3μ.μ.
3η αγωνιστική
Δ' φάση κυπέλλου


Ανακοινώσεις

Play by Play

Super Cup
ΓΣΠ-Ξηροπόταμος 0:3 (παρ.)
(102' Τσιάρας, 106' Μπερούκας & 109' Καραγκιοζίδης)
1η Α' ΕΠΣΔ
Καλή Βρύση-ΓΣΠ 0:1
(6' Τσακμακίδης)
2η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Καλαμπάκι 2:1
(10' Τσακμακίδης & 71' Φερφέρης / 65' Τζιβανάκης)
3η Α' ΕΠΣΔ
Χωριστή-ΓΣΠ 0:2
(38' Τσακμακίδης & 85' Παπαδόπουλος)
4η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Αμπελόκηποι 1:0
(94' Φερφέρης)
5η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Καλλίφυτος 1:0
(33' Παπαδόπουλος)
6η Α' ΕΠΣΔ
Πανδραμαϊκός-ΓΣΠ 1:0
(89' Παυλίδης Γ.)
7η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Φωτολίβος 0:2
(18' Σεμπελίδης & 19' Βεζύρης)
1η/Δ' ΚΥΠ.
ΓΣΠ-Κάτω Βροντού 5:0
(22' Αστερίου, 27' Παπαδόπουλος, 36' Τσακμακίδης, 70' Περσιανλής & 90' Κοκλίδης)
8η Α' ΕΠΣΔ
Άγιος Αθανάσιος-ΓΣΠ 2:5
(37' Ιωαννίδης & 67' Παπαδόπουλος Αν. / 28',42'&54' Κοκλίδης, 47' Περσιανλής & 80' Παπαδόπουλος)
9η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Πετρούσα 2:2
(44'&91' Αστερίου / 25' Γεωργιάδης & 86' Γιαννίκης)
2η/Δ' ΚΥΠ
Άγιος Αθανάσιος-ΓΣΠ 4:6
(1' Παπαδόπουλος Στ., 31'&38' Μπερμπερίδης & 72' Δημητριάδης Γ. / 4' Παπαδόπουλος Β., 29'&44' Περσιανλής, 55' Κερασίδης, 85'&88' Τσακμακίδης)
10η Α' ΕΠΣΔ
Κάτω Νευροκόπι-ΓΣΠ 0:1
(48' Παπαμιχαήλ)

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ (Γεν. 2001 – 2002)

afisa_CUP6Δείτε το πρόγραμμα του Τουρνουά που αφορά σε παιδιά γεννημένα τα έτη 2001-2002...

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  ΣΑΛΑΣ

(Γεν. 2001 – 2002)

            ΣΑΒΒΑΤΟ  17  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  20011  - ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ

                              Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α     Α Γ Ω Ν ΩΝ

 

ΩΡΑ

Α Ν Τ Ι Π Α Λ Ο Ι

ΖΕΥΓΑΡΙΑ

ΣΚΟΡ

09:00 – 09:30

Π Ρ Ο Σ Ε Λ Ε Υ Σ Η    Ο Μ Α Δ Ω Ν

09:30 – 10:00

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ   -    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΜΑΔΩΝ

10:00-10:15

Γ.Σ.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     -      ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

1 - 2

 

10:15-10:30

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-   ΑΚΡΙΤΑΣ K. N.

3 – 4

 

10:30-10:45

ΕΡΜΗΣ ΟΧΥΡΟΥ- ΒΩΛΑΚΑΣ

5 – 6

 

10:45-11:00

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ   –   ΑΚΡΙΤΑΣ  Κ.Ν.

2 – 4

 

11:00-11:15

Γ.Σ.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ    -    ΕΡΜΗΣ ΟΧΥΡΟΥ

1 – 5

 

11:15-11:30

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ -  ΒΩΛΑΚΑΣ

3 – 6

 

11:30-11:45

Γ.Σ.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ   –  ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. Ν.

1 – 4

 

11:45-12:00

Γ.Σ.ΔΟΞΑ  ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  -  ΒΩΛΑΚΑΣ

2 – 6

 

12:00-12-15

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΟΧΥΡΟΥ

3 – 5

 

12:15-12:45

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ   ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟΥ   ΣΟΥΤ

12:45-13:00

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. Ν.  -  ΒΩΛΑΚΑΣ

4 - 6

 

13:00-13:15

Γ.Σ.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -  ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

1 - 3

 

13:15-13:30

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ -  ΕΡΜΗΣ ΟΧΥΡΟΥ

2 – 5

 

13:30-13:45

Γ.Σ.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -  ΒΩΛΑΚΑΣ

1 – 6

 

13:45-14:00

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.Ν.  -  ΕΡΜΗΣ ΟΧΥΡΟΥ

4 – 5

 

14:00-14:15

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  -  ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

2 - 3

 
 

ΤΕΛΕΤΗ   ΛΗΞΗΣ

   

14:15 – 14:45

ΑΠΟΝΟΜΕΣ  ΕΠΑΘΛΩΝ  ΚΑΙ  ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΩΝ

   
 

 

 

ΚΑΛΕΣ  ΓΙΟΡΤΕΣ

 
Greek Bulgarian English French German Italian Russian Spanish
Αναζήτηση
Είσοδος Μελών
Επισκέπτες
1314777
Έχουμε 54 επισκέπτες συνδεδεμένους
Ο Καιρός