Επόμενος Αγώνας
   ALISTRATIvs PROSOTSANI
        ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
      Σάββατο 20-01-2018
      Ώρα 3μ.μ.
        15η αγωνιστική
       

Ανακοινώσεις

Play by Play

Super Cup
ΓΣΠ-Ξηροπόταμος 0:3 (παρ.)
(102' Τσιάρας, 106' Μπερούκας & 109' Καραγκιοζίδης)
1η Α' ΕΠΣΔ
Καλή Βρύση-ΓΣΠ 0:1
(6' Τσακμακίδης)
2η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Καλαμπάκι 2:1
(10' Τσακμακίδης & 71' Φερφέρης / 65' Τζιβανάκης)
3η Α' ΕΠΣΔ
Χωριστή-ΓΣΠ 0:2
(38' Τσακμακίδης & 85' Παπαδόπουλος)
4η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Αμπελόκηποι 1:0
(94' Φερφέρης)
5η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Καλλίφυτος 1:0
(33' Παπαδόπουλος)
6η Α' ΕΠΣΔ
Πανδραμαϊκός-ΓΣΠ 1:0
(89' Παυλίδης Γ.)
7η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Φωτολίβος 0:2
(18' Σεμπελίδης & 19' Βεζύρης)
1η/Δ' ΚΥΠ.
ΓΣΠ-Κάτω Βροντού 5:0
(22' Αστερίου, 27' Παπαδόπουλος, 36' Τσακμακίδης, 70' Περσιανλής & 90' Κοκλίδης)
8η Α' ΕΠΣΔ
Άγιος Αθανάσιος-ΓΣΠ 2:5
(37' Ιωαννίδης & 67' Παπαδόπουλος Αν. / 28',42'&54' Κοκλίδης, 47' Περσιανλής & 80' Παπαδόπουλος)
9η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Πετρούσα 2:2
(44'&91' Αστερίου / 25' Γεωργιάδης & 86' Γιαννίκης)
2η/Δ' ΚΥΠ
Άγιος Αθανάσιος-ΓΣΠ 4:6
(1' Παπαδόπουλος Στ., 31'&38' Μπερμπερίδης & 72' Δημητριάδης Γ. / 4' Παπαδόπουλος Β., 29'&44' Περσιανλής, 55' Κερασίδης, 85'&88' Τσακμακίδης)
10η Α' ΕΠΣΔ
Κάτω Νευροκόπι-ΓΣΠ 0:1
(48' Παπαμιχαήλ)
3η/Δ' ΚΥΠ
ΓΣΠ-Φωτολίβος 1:0
(47' Τσακμακίδης)
11η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Καστρινός 2:1
(32' Παπαμιχαήλ & 62' Τσακμακίδης / 86' Γεωργιάδης Λάζ.)
12η Α' ΕΠΣΔ
Δοξάτο-ΓΣΠ 0:0
13η Α' ΕΠΣΔ
Σιταγροί-ΓΣΠ 1:3
(53' Τρελλόπουλος / 31' Κοκλίδης, 47' Αστερίου & 71' Τσακμακίδης)
1η/Ε' ΚΥΠ
Αμπελόκηποι-ΓΣΠ 0:1
(82' Τσακμακίδης)
14η Α' ΕΠΣΔ
ΓΣΠ-Βώλακας 1:0
(60' Αστερίου)


 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (Δ' ΦΑΣΗ)

Στον 4ο όμιλο κληρώθηκε η ομάδα της ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ, έχοντας γι αντιπάλους τον Άγιο Αθανάσιο, το Φωτολίβος και την Κάτω Βροντού.
Ξεκίνημα για τους κατόχους του τροπαίου στο «Γεώργιος Μακρής» κόντρα στη Δόξα Κάτω Βροντούς, πριν πάει στον Καλαμώνα για ν’ αντιμετωπίσει το Μέγα Αλέξανδρο Αγίου Αθανασίου, ενώ θα κλείσει και πάλι εντός έδρας την 4η φάση του θεσμού κόντρα στον Άρη Φωτολίβους.
Ενδιάμεσο…ζευγάρι για την 3η φάση αυτό μεταξύ Καλαμπακίου & Αλιστράτης (σ.σ. πιθανή ημερομηνία η Τετάρτη 4/10/2017).
Πιο αναλυτικά:
1ος όμιλος
1.ΧΩΡΙΣΤΗ
2.ΦΤΕΛΙΑ
3.ΒΩΛΑΚΑΣ
4.ΠΕΤΡΟΥΣΑ
2ος όμιλος
1.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2.ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ
3.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ή ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
4.ΔΟΞΑΤΟ
3ος όμιλος
1.ΣΙΤΑΓΡΟΙ
2.ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
3.ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
4.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
4ος όμιλος
1.ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
3.ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
4.ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥ
5ος όμιλος
1.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
2.ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
3.ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
4.ΚΥΡΓΙΑ
Τα ζευγάρια ανά όμιλο και αγωνιστική έχουν ως εξής:
1η αγωνιστική
3-1
2-4
2η αγωνιστική
1-2
4-3
3η αγωνιστική
2-3
1-4
Οι ημερομηνίες δεν έχουν ακόμα οριστεί από τη διοργανώτρια Αρχή.
Υπενθυμίζουμε ότι οι 5 πρώτοι των ομίλων μαζί με τον καλύτερο 2ο θα περάσουν στην ημιτελική φάση, όπου κι εκεί θα συγκροτηθούν δύο όμιλοι των 3ών για να προκύψει το ζευγάρι του μεγάλου τελικού.

 
Greek Bulgarian English French German Italian Russian Spanish
Αναζήτηση
Είσοδος Μελών
Επισκέπτες
1320803
Έχουμε 17 επισκέπτες συνδεδεμένους
Ο Καιρός